• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Сирні продукти

Завершена

18 838.08 UAH з ПДВ
Номер: 3232d1eba81147ceae66aa78a3738790
Внутрішній номер закупівлі: 30268326
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-009553-a   
Замовник: Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс"
Контактна особа: Тетяна Королик +380963667771 t_korolyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 18 838.08 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сирні продукти
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 8.848 кілограм
Період постачання до 19.08.2026
Місце постачання 01024, Україна, Київська область, Київ, Банкова, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КЛИКАВКА АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Ціна пропозиції 18 838.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 15:12
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8c37720b6c6d4e74879b34f8d14e3b31
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-009553-a-a1
Постачальник: КЛИКАВКА АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Номер договору: накладна № КЛИК-26/0482
Сума договору: 18 838.08 UAH з ПДВ
Сума договору: 15 698.40 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00
Дата підписання: 19.08.2026 15:09
Статус:
Підписаний
pdf
Накладна.pdf
pdf
Обгрунтування_1554.pdf
docx
Обґрунтування відсутності інформації про кінцевого бенефіціа...