-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 79710000-4 Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-009483-a
Завершена
1 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
9bfba127d6244948b8c202c342fafc7c
Внутрішній номер закупівлі:
30268256
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-009483-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Дрогобицька міська поліклініка" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
19163609
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Січових Стрільців, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Мариняк +0677313334 byhgalteriapol@ukr.net http://drohobych-poliklinika.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 900.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цілодобове спостереження за системою пожежної сигналізації (поліклініка)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108887
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЛИПИНСЬКОГО будинок 44
Ціна пропозиції
1 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 15:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
619458285de4447ca9175ee64fa3730c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-009483-a-a1
Постачальник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108887
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЛИПИНСЬКОГО будинок 44
Номер договору:
4386
Сума договору:
1 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 583.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 14:58
Статус:
Підписаний