-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби нержавіючі
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-009464-a
427 ВО
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 13:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 13:00)
484 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
11
год
35
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ad7410c1c6e84ca3a4263f65b0184091
Внутрішній номер закупівлі:
30268240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-009464-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравець Мілана Станіславівна 380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
484 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 15:08 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 15:08 - 18.09.2026 13:00
Період оскарження:
02.09.2026 15:08 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴484 666.67 Труби нержавіючі