• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Хамон

Завершена

26 730.00 UAH з ПДВ
Номер: 6f515f7daa0a495bb31ca6f7e724310e
Внутрішній номер закупівлі: 30267917
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-009140-a   
Замовник: Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс"
Контактна особа: Тетяна Королик +380963667771 t_korolyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 26 730.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хамон
Код ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродукти
Кількість 16.5 кілограм
Період постачання до 19.08.2026
Місце постачання 01024, Україна, Київська область, Київ, Банкова, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КЛИКАВКА АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Ціна пропозиції 26 730.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 15:12
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d6d5079d98ec426298177abb1d9e2e29
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-009140-a-a1
Постачальник: КЛИКАВКА АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Номер договору: накладна № КЛИК-26/0484
Сума договору: 26 730.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 22 275.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00
Дата підписання: 19.08.2026 14:56
Статус:
Підписаний
docx
Обґрунтування відсутності інформації про кінцевого бенефіціа...
pdf
Обгрунтування_1513.pdf
pdf
Накладна.pdf