-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 79710000-4 Охоронні послуги (перв.)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-009031-a
Завершена
22 450.00
UAH з ПДВ
Номер:
aac31d74bbc1427ea30a1cde7d3fed3e
Внутрішній номер закупівлі:
30267815
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-009031-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Дрогобицька міська поліклініка" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
19163609
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Січових Стрільців, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Мариняк +0677313334 byhgalteriapol@ukr.net http://drohobych-poliklinika.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
22 450.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Централізована охорона з реагуванням наряду поліції охорони (кімната зберігання наркотичних речовин)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Централізована охорона з реагуванням наряду поліції охорони (поліклініка)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108887
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЛИПИНСЬКОГО будинок 44
Ціна пропозиції
22 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 14:55
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
60f948411f6a43c580a3bc02fbd6a514
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-009031-a-a1
Постачальник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108887
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЛИПИНСЬКОГО будинок 44
Номер договору:
4385
Сума договору:
22 450.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
18 708.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 14:51
Статус:
Підписаний