-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Жалюзі вертикальні віконні із монтажем
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-008952-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 16:00)
74 635.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
12
хв
54
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b4ff02b548dd446b9ca50302d069d76f
Внутрішній номер закупівлі:
30267727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-008952-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кульбаба Микола Васильович 380679540742 n.preparator@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39510000-0 Вироби домашнього текстилюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
74 635.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 14:51 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 14:51 - 18.09.2026 16:00
Період оскарження:
02.09.2026 14:51 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴74 635.00 Жалюзі вертикальні віконні із монтажем