-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-008904-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
156 599.71
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
41
хв
00
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0fe8f09b6138474ba930df79fb3d359d
Внутрішній номер закупівлі:
30267696
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-008904-a
Замовник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Шеремет +380975039433 5039433@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
156 599.71 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 14:50 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 14:50 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 14:50 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴156 599.71 ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)