-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин автомобільний А-95-Євро 5 Е10, Дизельне паливо ДП-Євро 5.
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-008660-a
Завершена
199 644.80
UAH з ПДВ
Номер:
3cf74a08078e42a0996cf2fd1b1b2862
Внутрішній номер закупівлі:
30267443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-008660-a
Замовник:
Чернівецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326856
-
Адреса:
24100, Україна, Вінницька область, селище Чернівці, вул Святомиколаївська 103\1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Жмуд Лариса Сергіївна +380977926605 otghernivci02032021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
199 644.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин автомобільний А-95-Євро 5 Е10.
Кількість
1180 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
24100, Україна, Вінницька область, селище Чернівці, вул.Святомиколаївська,103/1
На карті
Дизельне паливо ДП-Євро 5.
Кількість
1172 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
24100, Україна, Вінницька область, селище Чернівці, вул.Святомиколаївська,103/1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Борщенко Володимир Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2785512350
-
Контактна особа:
Борщенко Володимир Миколайович 0979857971
-
Адреса:
24113, Україна, Вінницька область, с. Шендерівка, вул. Кармелюка, 44Б
Ціна пропозиції
199 644.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 14:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
639805522dfd45bda2a3878052ed6d92
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-008660-a-a1
Постачальник:
ФОП Борщенко Володимир Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2785512350
-
Адреса:
24113, Україна, Вінницька область, с. Шендерівка, вул. Кармелюка, 44Б
Номер договору:
123
Сума договору:
199 644.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
166 370.66 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний