-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Предмети ритуальної належності для поховання загиблого воїна(труна хрест, табличка)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-008601-a
Завершена
8 920.00
UAH без ПДВ
Номер:
9e8681240674460591813b8c23a94ee0
Внутрішній номер закупівлі:
30267378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-008601-a
Замовник:
Відділ соціального захисту населення Гадяцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43936445
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Драгоманова, будинок 4, приміщення, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Березанець +380666405285 vszn-gadiachmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
8 920.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труна
Кількість
1 штука
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Хрест
Кількість
1 штука
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Табличка
Кількість
1 штука
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЯВТУШЕНКО ОЛЕНА ТЕОДОЗІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2699404043
-
Контактна особа:
+380509577548
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, місто Гадяч, ВУЛИЦЯ 50 Р. ЖОВТНЯ будинок 44 квартира 78
Ціна пропозиції
8 920.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 14:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
aaecd745996944209726ffd9d493cdbb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-008601-a-a1
Постачальник:
ЯВТУШЕНКО ОЛЕНА ТЕОДОЗІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2699404043
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, місто Гадяч, ВУЛИЦЯ 50 Р. ЖОВТНЯ будинок 44 квартира 78
Номер договору:
124
Сума договору:
8 920.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Труна: 8 000.00000 UAH без ПДВ
Хрест: 850.00000 UAH без ПДВ
Табличка: 70.00000 UAH без ПДВ
Хрест: 850.00000 UAH без ПДВ
Табличка: 70.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 14:39
Статус:
Підписаний