• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Програмне забезпечення для сканування вразливостей і перевірки безпеки у вигляді підписки терміном на 1 рік

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 15:30)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 15:30)

440 426.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
11
хв
51
сек
Гарантія - 5 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: bdf5026ac0874dd8b47d5719a9c58d5e
Внутрішній номер закупівлі: 30267325
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-008546-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Андруховець Микола Федорович 380442069756 ddzrtk@direkcy.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 440 426.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 14:39 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 14:39 - 18.09.2026 15:30
Період оскарження: 02.09.2026 14:39 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴440 426.00 Програмне забезпечення для сканування вразливостей і перевірки безпеки у вигляді підписки терміном на 1 рік