• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Renault Master Maxi

Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 07:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 07:00)

94 275.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
13
хв
37
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 97a2a87dca174248b33bc8fa34f0e477
Внутрішній номер закупівлі: 30267213
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-008423-a   
Замовник: Військова частина 2144
Контактна особа: Лень Ольга Богданівна 80675322087 olen@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 94 275.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 14:35 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 14:35 - 18.09.2026 07:00
Період оскарження: 02.09.2026 14:35 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴94 275.00 Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Renault Master Maxi