• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015:39720000-5 неелектричні побутові прилади, автономний дизельний обігрівач 8 Квт WEBASTO MAR-POL (M80950)- 1 шт.

Завершена

9 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 073fad30768847c6a0fdbca3b084ef2d
Внутрішній номер закупівлі: 30267194
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-008388-a   
Замовник: Управління регіонального розвитку Збаразької міської ради
Контактна особа: Ганна Федак +380976169668 annafedak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 9 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автономний дизельний обігрівач 8 Квт WEBASTO MAR-POL (M80950)
Код ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 24.09.2026
Місце постачання 47302, Україна, Тернопільська область, м.Збараж, Майдан Франка,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДАНИЛЮК ЯНА ОЛЕГІВНА
Ціна пропозиції 9 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 14:35
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 83eea35318d548cfb47d32d1be103d55
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-008388-a-a1
Постачальник: ДАНИЛЮК ЯНА ОЛЕГІВНА
Номер договору: 41
Сума договору: 9 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 02.09.2026 14:31
Статус:
Підписаний
pdf
2026-09-02_14-29-31_winscan_to_pdf.pdf