• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання

Завершена

168 606.00 UAH з ПДВ
Номер: dad788b5d76a4fd5aa6abe3699f2c783
Внутрішній номер закупівлі: 30266651
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-007859-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Гондарук Леся 380938197133 011220nefro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації номер оголошення UA-2026-07-31-008899-a
Очікувана вартість: 168 606.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання м. Київ, вул. Чорних Запорожців, 26
Код ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
Кількість 35 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 02125, Україна, Київська область, Київ, вулиця Чорних Запорожців, будинок 26 На карті
Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання м. Київ, вул. Миколи Пимоненка, 8
Код ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
Кількість 22 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, м. Київ, вул. Миколи Пимоненка, 8 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
Ціна пропозиції 168 606.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 14:17
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8bfd3b4744d540a7b743ab8e6c26cea5
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-007859-a-a1
Постачальник: Державне підприємство "Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
Номер договору: 55606/26/528
Сума договору: 168 606.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 140 505.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 55606-26-528.pdf
pdf
Довідка_до дог 528.pdf