-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій Підлузької гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг) ДК -021.2015 -55520000-1 Кейтерингові послуги
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-007832-a
Завершена
6 840.00
UAH без ПДВ
Номер:
f30c6b223b22485fa4a5aa48679256e3
Внутрішній номер закупівлі:
30266618
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-007832-a
Замовник:
ПІДЛУЗЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562970
-
Адреса:
77442, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, село Підлужжя, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Підлузька Гімназія +380508581333 pidluj.school@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
6 840.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій Підлузької гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг)
Кількість
72 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ШАНС МАР'ЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3347203781
-
Контактна особа:
+380971290782
-
Адреса:
78413, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський р-н село Цуцилів вул.Бандери Степана будинок 5
Ціна пропозиції
6 840.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 14:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
88244075bdde416ea80426fa552b4321
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-007832-a-a1
Постачальник:
ШАНС МАР'ЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3347203781
-
Адреса:
78413, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський р-н село Цуцилів вул.Бандери Степана будинок 5
Номер договору:
029/20
Сума договору:
6 840.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 14:14
Статус:
Підписаний