-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Взуття танцувальне чоловече -2 пара сценічна частина костюма
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-007769-a
Завершена
3 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
39462df4ee0540baa47d4fdcd53d1388
Внутрішній номер закупівлі:
30266557
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-007769-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
3 800.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Взуття танцувальне чоловече
Кількість
2 пара
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФО-П Фоменко С.А.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2557500968
-
Контактна особа:
ФОМЕНКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА 0934392576
-
Адреса:
65009, Україна, Одеська область, м.Одеса, вул.Сегедська,буд.6А кв.11
Ціна пропозиції
3 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 14:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
102ae5eee6ec46839b61e1bb74c6febf
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-007769-a-a1
Постачальник:
ФО-П Фоменко С.А.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2557500968
-
Адреса:
65009, Україна, Одеська область, м.Одеса, вул.Сегедська,буд.6А кв.11
Номер договору:
№ 0109/01 100% передплата
Сума договору:
3 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний