-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-007699-a
Завершена
22 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
ca4293cb771b4359822f66491502e9cc
Внутрішній номер закупівлі:
30266492
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-007699-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Миронівської міської ради "Миронівська опорна багатопрофільна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994149
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, будинок, 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Товмач Іван Миколайович 380674063237 ivatov@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
22 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з ремонту резектоскопа
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЛАПОМЕД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39519243
-
Контактна особа:
А.Кувшинов 380487962179
-
Адреса:
65000, Україна, Одеська область, Одеса, вул. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, 115, кв. 105
Ціна пропозиції
22 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 14:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1c8350f2ae5549df92f55aea9c24eab3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-007699-a-a1
Постачальник:
ТОВ «ЛАПОМЕД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39519243
-
Адреса:
65000, Україна, Одеська область, Одеса, вул. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, 115, кв. 105
Номер договору:
6750
Сума договору:
22 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
18 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний