-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування та перевірка на працездатність пожежних кран-комплектів, перекантування пожежних рукавів
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-007600-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
37 086.13
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
13
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e58e01e61c0844d28351da8f9fea724c
Внутрішній номер закупівлі:
30266395
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-007600-a
Замовник:
ВЕРХОВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
41721784
-
Адреса:
01043, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Шпильова 380445945692 Shpylovatv@supreme.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
37 086.13 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 14:08 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 14:08 - 18.09.2026 12:00
Період оскарження:
02.09.2026 14:08 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 086.13 Технічне обслуговування та перевірка на працездатність пожежних кран-комплектів, перекантування пожежних рукавів