-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів у Чорноославському ліцеї Делятинської селищної ради за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-007536-a
Завершена
259 920.00
UAH без ПДВ
Номер:
f37845f1a76a4d3599ad5fad524e50f2
Внутрішній номер закупівлі:
30266341
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-007536-a
Замовник:
ЧОРНООСЛАВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20567631
-
Адреса:
78462, Україна, Івано-Франківська область, Чорні Ослави, УЧ.ЦЕНТР, будинок 721
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гринюк Любов Іванівна 380985804639 cholicey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-24-001748-a
Очікувана вартість:
259 920.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів за рахунок коштів місцевого бюджету
Кількість
3888 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
78462, Україна, Івано-Франківська область, Чорні Ослави, УЧ.ЦЕНТР, будинок 721
На карті
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Кількість
1224 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
78462, Україна, Івано-Франківська область, Чорні Ослави, УЧ.ЦЕНТР, будинок 721
На карті
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Кількість
2664 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
78462, Україна, Івано-Франківська область, Чорні Ослави, УЧ.ЦЕНТР, будинок 721
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Вадюк Юлія Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2721319806
-
Адреса:
78462, Україна, Івано-Франківська область, Чорні Ослави, уч, Потоки, 400а
Ціна пропозиції
259 920.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 14:06
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
fac70537453947b1821e0f5deef2a23c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-007536-a-a1
Постачальник:
ФОП Вадюк Юлія Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2721319806
-
Адреса:
78462, Україна, Івано-Франківська область, Чорні Ослави, уч, Потоки, 400а
Номер договору:
02
Сума договору:
259 920.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів за рахунок коштів місцевого бюджету: 10.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам: 50.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам: 60.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам: 50.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам: 60.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний