• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кваліфікована електронна довірча послуга створення, перевірки та підтвердження чинності кваліфікованого сертифікату електронного підпису чи печатки

Завершена

282.00 UAH з ПДВ
Номер: 5004c5c9872b4dae9e46cd4a876e4c6d
Внутрішній номер закупівлі: 30266126
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-007325-a   
Замовник: Хмельницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа "Динамо"
Контактна особа: Пилипчук Оксана Михайлівна +380677307264 duss_dynamo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 282.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа
Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних
Кількість 1 послуга
Період постачання 02.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул. Короленка,8-Б На карті
Послуги з надання права використання КП "Програмний комплекс "Варта " з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису
Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних
Кількість 1 штука
Період постачання 02.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Короленка,8-Б На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЦСК "УКРАЇНА"
Ціна пропозиції 282.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 14:10
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 05ceaa17f69b4437b0268f5aa93feb0d
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-007325-a-a1
Постачальник: ТОВ "ЦСК "УКРАЇНА"
Номер договору: ХМС22987283/2
Сума договору: 282.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 235.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа: 85.00000 UAH без ПДВ
Послуги з надання права використання КП "Програмний комплекс "Варта " з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису: 150.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний