-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі у житловому будинку на вул. Хорива, 18/10-А', пошкодженому внаслідок військових дій у Подільському районі м.Києва за кодом ДК 021:2015 (CPV) 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-007317-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
1 280 645.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
41
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7193669bdcce42a9a30652860bcf52f1
Внутрішній номер закупівлі:
30266115
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-007317-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609111
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ХОРИВА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Римська-Лищенко +380674863317 39609111t@ukr.net https://podil.kyivcity.gov.ua/content/kp-keruyucha-kompaniya-z-obslugovuvannya-zhytlovogo-fondu-podilskogo-rayonu--m-kyieva.html
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 280 645.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 13:58 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 13:58 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 13:58 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 280 645.83 Капітальний ремонт покрівлі у житловому будинку на вул. Хорива, 18/10-А, пошкодженому внаслідок військових дій у Подільському районі м.Києва за кодом ДК 021:2015 (CPV) 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи