-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для учнів 8-11 класів Іршавського ліцею №1 (м.Іршава, вул. М.Рильського, 1)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-007270-a
Завершена
1 113 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
808ad8e1e9e244b5849fc23e419fd6b7
Внутрішній номер закупівлі:
30266078
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-007270-a
Замовник:
Відділ освіти, охорони здоров"я,культури, сім"ї, молоді та спорту Іршавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41912705
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, місто Іршава, Площа Народна,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубець Ярослав Петрович +380965064124 irshothosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-08-19-013765-a
Очікувана вартість:
1 113 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги для учнів 8-11 класів Іршавського ліцею №1 (м.Іршава, вул. М.Рильського, 1)
Кількість
15900 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ІЛЬНИЦЬКА ІВАННА ІВАНІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3253900825
-
Контактна особа:
Іванна Ільницька +380989177951
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, м. Іршава, вулиця Юрія Короля, будинок 37
Ціна пропозиції
1 113 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 14:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bbf1a2a22fe548e5a1553c822f76c539
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-007270-a-a1
Постачальник:
ФОП "ІЛЬНИЦЬКА ІВАННА ІВАНІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3253900825
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, м. Іршава, вулиця Юрія Короля, будинок 37
Номер договору:
223
Сума договору:
1 113 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний