• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт покрівлі у житловому будинку на вул. Хорива, 18/10-А, пошкодженому внаслідок військових дій у Подільському районі м.Києва за кодом ДК 021:2015 (CPV) 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)

1 725 921.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
16
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9be940530b6240cdab4d0a2a26521bdf
Внутрішній номер закупівлі: 30266007
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-007207-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"
Контактна особа: Яна Римська-Лищенко +380674863317 39609111t@ukr.net https://podil.kyivcity.gov.ua/content/kp-keruyucha-kompaniya-z-obslugovuvannya-zhytlovogo-fondu-podilskogo-rayonu--m-kyieva.html
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 725 921.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 13:53 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 13:53 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 13:53 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 12:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 725 921.67 Капітальний ремонт покрівлі у житловому будинку на вул. Хорива, 18/10-А, пошкодженому внаслідок військових дій у Подільському районі м.Києва за кодом ДК 021:2015 (CPV) 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи