-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-007115-a
Завершена
618 320.00
UAH без ПДВ
Номер:
69b64557e34f40b1b1c0979df0d647a2
Внутрішній номер закупівлі:
30265914
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-007115-a
Замовник:
КО КИСЕЛИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25075393
-
Адреса:
59124, Україна, Чернівецька область, село Киселиці, Чернівецька області , Вижницький район, село Киселиці, вул. Головна 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Джуряк Ганна Миколаївна +380673634289 anjazurak1992@gmail.com https://my-shool.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
618 320.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 30.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Шкеул М.П.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3099922333
-
Контактна особа:
Шкеул Михайло Петрович 0961890636 schkeulm1984@ukr.net
-
Адреса:
59130, Україна, Чернівецька область, Плоска, с. Плоска, Вижницький район, вул. Головна,132
Ціна пропозиції
618 320.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 13:55
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
03b6efb32eda4ac187e0a4c8374ac9e7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-007115-a-a1
Постачальник:
ФОП Шкеул М.П.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3099922333
-
Адреса:
59130, Україна, Чернівецька область, Плоска, с. Плоска, Вижницький район, вул. Головна,132
Номер договору:
25
Сума договору:
618 320.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний