• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з вимірювання параметрів високовольтної частини НДЕТУ ЕМ-01-2019))

Завершена

118 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 25bd7e26489d46088ce62cd6b99b92b3
Внутрішній номер закупівлі: 30265912
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-007112-a   
Замовник: ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
Контактна особа: Даниленко Олексій Олександрович 380995435366 Danylenko@ukrcsm.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації Відмінені торги UA-2026-07-14-007073-a
Очікувана вартість: 118 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з вимірювання параметрів високовольтної частини НДЕТУ ЕМ-01-2019))
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 12.11.2026
Місце постачання 03143, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ МЕТРОЛОГІЧНА, будинок 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Ціна пропозиції 118 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 13:50
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e68cdf8b03594b73a7937aa8dcf0e912
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-007112-a-a1
Постачальник: Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Номер договору: 03-17/449
Сума договору: 118 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 98 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 24.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s