• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

44530000-4 «Кріпильні деталі».

Завершена

677.40 UAH з ПДВ
Номер: 7fde6cc5085944e99b3fa73b9eb99f23
Внутрішній номер закупівлі: 30265493
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-006692-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
Контактна особа: Денис Циганков +380963373754 tsygankovdsotke@gmail.com http://new.teplo.cn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 677.40 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шуруп зі свердлом голівка шестигранна HEX-W 4,8*19
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 150 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Анкер гільзовий з шестигранною гайкою М10/12*100
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 20 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВТОРГ"
Ціна пропозиції 677.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 13:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b16d952725ea40c9b2a9d9e8d143fb35
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-006692-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВТОРГ"
Номер договору: 981/26
Сума договору: 677.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 564.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір Крипіж.pdf
pdf
Звіт.pdf
pdf
Довідка_з_ЄДР_35687180_ТОВ_ЧЕРНІГІВТОРГ_2026-08-31_11-03.pdf