• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Завершена

7 910.00 UAH без ПДВ
Номер: f8baebe937c74d24a9af9232751320be
Внутрішній номер закупівлі: 30265214
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-006417-a   
Замовник: Військова частина А0363
Контактна особа: Петришак Андрій Володимирович +380976492012 a0363@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 7 910.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запасні частини до легкового автомобіля
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 10 штука
Період постачання 26.08.2026 - 31.08.2026
Місце постачання Україна, Львівська область На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 7 910.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 13:19
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f22c2e5e1f5d4a42b98030c558c434af
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-006417-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 59
Сума договору: 7 910.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Запасні частини до легкового автомобіля: 791.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.08.2026 00:00 - 31.08.2026 23:59
Дата підписання: 26.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний