-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бруківка, поребрик
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-006398-a
Завершена
126 678.00
UAH з ПДВ
Номер:
406a86976bfd4154be48bc40b00e6fa9
Внутрішній номер закупівлі:
30265190
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-006398-a
Замовник:
Городоцька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387183
-
Адреса:
35331, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, село Городок, вулиця Шевченка Т.Г., будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бояр Ольга Петрівна 380973480861 s.rada@gorodok-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (UA-2026-08-18-005174-a)
Очікувана вартість:
126 678.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бруківка (код номенклатурної позиції ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріали)
Кількість
157 метр квадратний
Період постачання
до 01.10.2026
Місце постачання
35331, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, село Городок, вулиця Шевченка Т.Г., будинок 4
На карті
Поребрик (код номенклатурної позиції ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріали)
Кількість
53 штука
Період постачання
до 01.10.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОБРУК МГМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43899922
-
Адреса:
33009, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул.Млинівська будинок 18
Ціна пропозиції
126 678.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 13:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
04a786d2cd274b22925c8d61f54a3ecd
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-006398-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОБРУК МГМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43899922
-
Адреса:
33009, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул.Млинівська будинок 18
Номер договору:
265
Сума договору:
126 678.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
105 565.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний