• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням

Завершена

4 339.00 UAH без ПДВ
Номер: a6a0f483b7a94f08b6fd31a1388844e4
Внутрішній номер закупівлі: 30265150
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-006361-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Коблівський сількомунгосп" Коблівської сільської ради
Контактна особа: Штик Валерій Пантелійович 380973551784 kpskg@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 4 339.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням
Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Кількість 1 послуга
Період постачання 02.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 57453, Україна, Миколаївська область, село Коблеве, вулиця Баблідзе, будинок 1/1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Євтушенко Світлана Володимирівна
Ціна пропозиції 4 339.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 13:14
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: fefc2959f7964081b90f452f9a08709d
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-006361-a-a1
Постачальник: ФОП Євтушенко Світлана Володимирівна
Номер договору: НТМ00004577
Сума договору: 4 339.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням: 4 339.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 02.09.2026 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір 4577.pdf