-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вогнепальної зброї та боєприпасів
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-006181-a
Завершена
17 860.00
UAH без ПДВ
Номер:
ce4fd1b9741348d399d0afee9e60087f
Внутрішній номер закупівлі:
30264979
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-006181-a
Замовник:
Військова частина А0363
×
-
Код ЄДРПОУ:
07759780
-
Адреса:
Україна, Львівська область, Львів
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Петришак Андрій Володимирович +380976492012 a0363@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50620000-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вогнепальної зброї та боєприпасівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
17 860.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт автомобіля
Кількість
1 послуга
Період постачання
26.08.2026 - 31.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
17 860.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 13:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
63311234d61e4fb6ad9d4b5cf765fed3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-006181-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
58
Сума договору:
17 860.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Поточний ремонт автомобіля: 17 860.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.08.2026 23:59
Дата підписання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний