-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятори для електроінструменту
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-006005-a
Завершена
11 196.00
UAH без ПДВ
Номер:
f44233ba278a4322914f3f62760a5298
Внутрішній номер закупівлі:
30264803
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-006005-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34732331
-
Адреса:
Україна, м. Київ, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Владімірова Віктория Миколаївна +380442818595 vladimirova.viktoria2026@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
11 196.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях40 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Акумулятор Makita 18,0V 6Ah BL1860B
Кількість
2 штука
Період постачання
до 14.10.2026
Акумулятор Bosch PBA 18V 2.0 Ah
Кількість
2 штука
Період постачання
до 14.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Волченко Михайло Павлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3029314176
-
Контактна особа:
Волченко Михайло Павлович 380635578777
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Левітана 73, кв.4
Ціна пропозиції
11 196.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d03751fd0f084f99adbe75d084bc1bdb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-006005-a-a1
Постачальник:
Фізична особа - підприємець Волченко Михайло Павлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3029314176
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Левітана 73, кв.4
Номер договору:
146/26В
Сума договору:
11 196.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Акумулятор Makita 18,0V 6Ah BL1860B: 3 999.00000 UAH без ПДВ
Акумулятор Bosch PBA 18V 2.0 Ah: 1 599.00000 UAH без ПДВ
Акумулятор Bosch PBA 18V 2.0 Ah: 1 599.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний