-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-005973-a
Завершена
5 529 340.00
UAH без ПДВ
Номер:
01fabe543fdc408a80b694b1c20b799e
Внутрішній номер закупівлі:
30264768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-005973-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41497423
-
Адреса:
24240, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, селище Вапнярка, вулиця Привокзальна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Варижук Анастасія Віталіївна 380688352527 anastasiia_98@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
5 529 340.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування для дітей віком від 6 до 11 років
Кількість
27805 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування для дітей віком від 11 до 14 років
Кількість
30710 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування для дітей віком від 14 до 18 років
Кількість
16185 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з організації гарячого харчування вихованців дошкільного підрозділу Вапнярської гімназії-філії
Кількість
1408 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з організації харчування учнів групи продовженого дня
Кількість
14857 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Вапнярський госпрозрахунковий комбінат громадського харчування
×
-
Код ЄДРПОУ:
01753813
-
Контактна особа:
Вапнярський госпрозрахунковий комбінат громадського харчування 380435032042 larisa.kgh@gmail.com
-
Адреса:
24240, Україна, Вінницька область, селище Вапнярка, вул.Незалежності, 123
Ціна пропозиції
5 529 340.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1bb36d21189f4c2aa34c80e7ae5e8e68
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-005973-a-a1
Постачальник:
Вапнярський госпрозрахунковий комбінат громадського харчування
×
-
Код ЄДРПОУ:
01753813
-
Адреса:
24240, Україна, Вінницька область, селище Вапнярка, вул.Незалежності, 123
Номер договору:
201
Сума договору:
5 529 340.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 11:00
Статус:
Підписаний