-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-005802-a
Завершена
1 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
3ab5567f9fdb44f9ada2bb7dd678df10
Внутрішній номер закупівлі:
30264597
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-005802-a
Замовник:
ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45951575
-
Адреса:
20202, Україна, Черкаська область, Звенигородка, вул.Грушевського Михайла, будинок 135
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Карнаух 380957500144 veteranzvenrda@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
папір ксероксний А4 в асортименті 80г/м
Кількість
4 пачка
Період постачання
до 02.09.2026
Місце постачання
20202, Україна, Черкаська область, Звенигородка, вул.Грушевського Михайла, будинок 135
На карті
Файл А4 80 мк 50шт
Кількість
1 пачка
Період постачання
до 02.09.2026
Місце постачання
20202, Україна, Черкаська область, Звенигородка, вул.Грушевського Михайла, будинок 135
На карті
Ручка "12 км" синя/чорна/червона
Кількість
2 штука
Період постачання
до 02.09.2026
Місце постачання
20202, Україна, Черкаська область, Звенигородка, вул.Грушевського Михайла, будинок 135
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Крамар Л.К.
×
-
Код ЄДРПОУ:
1620204447
-
Адреса:
20202, Україна, Черкаська область, Звенигородка, просп. Шевченка, 64
Ціна пропозиції
1 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4b5330b4f6124fcda3fd0f100e5de86a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-005802-a-a1
Постачальник:
ФОП Крамар Л.К.
×
-
Код ЄДРПОУ:
1620204447
-
Адреса:
20202, Україна, Черкаська область, Звенигородка, просп. Шевченка, 64
Номер договору:
25
Сума договору:
1 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 15.09.2026 00:00
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний