-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Карти пам’яті)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-005667-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
ddf9197995ad4e5fa3d64d83c7c2b6b1
Внутрішній номер закупівлі:
30264481
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-005667-a
Замовник:
Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108981
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Карта пам'яті Team Dash Micro SDHC UHS-I U1 С10 на 16 ГБ з унікальним серійним номером TDUSDH16GUHS0
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Карта пам'яті Team Dash Micro SDXC UHS-I U3 V30 Al на 64 ГБ з унікальним серійним номером TDUSDX64GUHS03
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Карта пам'яті Team GO Micro SDXC UHS-I U3 V30 на 128 ГБ з унікальним серійним номером TGUSDX128GU303
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Карта пам'яті Team GO Micro SDXC UHS-I U3 V30 на 256 ГБ з унікальним серійним номером TGUSDX256GU303
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Карта пам'яті AGI 16GB microSDНC Class 10 з унікальним номером (AGI016GU1TF138)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Карта пам'яті AGI 32GB microSDHC Class 10 з унікальним номером (AGI032GU1TF138)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Карта пам'яті AGI 64GB microSDXC Class 10 з унікальним номером (AGI064GUlTF138)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Карта пам'яті AGI 128GB microSDXC A2/U3/V30 з унікальним номером (AGI128GGSTF138)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
6 220.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d8e94d8219164ea4a5d8e3d05de7dbbb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-005667-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
2006/26
Сума договору:
6 220.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 183.34 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Карта пам'яті Team Dash Micro SDHC UHS-I U1 С10 на 16 ГБ з унікальним серійним номером TDUSDH16GUHS0: 405.00000 UAH без ПДВ
Карта пам'яті Team Dash Micro SDXC UHS-I U3 V30 Al на 64 ГБ з унікальним серійним номером TDUSDX64GUHS03: 620.00000 UAH без ПДВ
Карта пам'яті Team GO Micro SDXC UHS-I U3 V30 на 128 ГБ з унікальним серійним номером TGUSDX128GU303: 920.00000 UAH без ПДВ
Карта пам'яті Team GO Micro SDXC UHS-I U3 V30 на 256 ГБ з унікальним серійним номером TGUSDX256GU303: 1 850.00000 UAH без ПДВ
Карта пам'яті AGI 16GB microSDНC Class 10 з унікальним номером (AGI016GU1TF138): 405.00000 UAH без ПДВ
Карта пам'яті AGI 32GB microSDHC Class 10 з унікальним номером (AGI032GU1TF138): 480.00000 UAH без ПДВ
Карта пам'яті AGI 64GB microSDXC Class 10 з унікальним номером (AGI064GUlTF138): 620.00000 UAH без ПДВ
Карта пам'яті AGI 128GB microSDXC A2/U3/V30 з унікальним номером (AGI128GGSTF138): 920.00000 UAH без ПДВ
Карта пам'яті Team Dash Micro SDXC UHS-I U3 V30 Al на 64 ГБ з унікальним серійним номером TDUSDX64GUHS03: 620.00000 UAH без ПДВ
Карта пам'яті Team GO Micro SDXC UHS-I U3 V30 на 128 ГБ з унікальним серійним номером TGUSDX128GU303: 920.00000 UAH без ПДВ
Карта пам'яті Team GO Micro SDXC UHS-I U3 V30 на 256 ГБ з унікальним серійним номером TGUSDX256GU303: 1 850.00000 UAH без ПДВ
Карта пам'яті AGI 16GB microSDНC Class 10 з унікальним номером (AGI016GU1TF138): 405.00000 UAH без ПДВ
Карта пам'яті AGI 32GB microSDHC Class 10 з унікальним номером (AGI032GU1TF138): 480.00000 UAH без ПДВ
Карта пам'яті AGI 64GB microSDXC Class 10 з унікальним номером (AGI064GUlTF138): 620.00000 UAH без ПДВ
Карта пам'яті AGI 128GB microSDXC A2/U3/V30 з унікальним номером (AGI128GGSTF138): 920.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний