-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектно-кошторисної документації "Реконструкція ГРМ- облашутвання байпасної лінії а адресою м. Київ Святошинського р-н., за кодом ДК 021:2015 71320000-7 "Послуги з інженерного проектування"
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-005642-a
Завершена
297 170.00
UAH без ПДВ
Номер:
1c3fd1446c554bb99b50bfa4daa86681
Внутрішній номер закупівлі:
30264429
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-005642-a
Замовник:
Акціонерне товариство Київгаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346331
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, вул. Михайла Бойчука, буд. 4-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бородавко Юрій 380504863724 yuryi.borodavko@kyivgaz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
297 170.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення проектно-кошторисної документації "Реконструкція ГРМ- облашутвання байпасної лінії а адресою м. Київ Святошинського р-н., за кодом ДК 021:2015 71320000-7 "Послуги з інженерного проектування"
Кількість
1 робота
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СТЕПАНОВ МИХАЙЛО ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2888403816
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА будинок 15 квартира 34
Ціна пропозиції
297 170.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
167151a614554d2c997267a99c2d61a4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-005642-a-a1
Постачальник:
СТЕПАНОВ МИХАЙЛО ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2888403816
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА будинок 15 квартира 34
Номер договору:
КГ/Д-25/03/26-3
Сума договору:
297 170.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 12:00
Статус:
Підписаний