-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання Технічне обслуговування автобусу Північного ТУОМ
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-005589-a
Завершена
22 909.48
UAH з ПДВ
Номер:
ad10808b69cd4339816436a69608cc11
Внутрішній номер закупівлі:
30264391
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-005589-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Авраменко Олена Володимирівна 380612583400 AVRAMENKO.OV@UA.ENERGY
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Номер закупівлі ЦБД: UA-2026-08-12-004240-a.
Очікувана вартість:
22 909.48 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписДжерело фінансування: кошти підприємства. Оплата за фактично надані послуги здійснюється Замовником протягом 25 (двадцяти п’яти) робочих днів з дати підписання Сторонами акту приймання-передачі наданих послуг, на підставі виставленого Виконавцем рахунку, та з урахуванням, що така оплата здійснюється після реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних відповідно до статті 201 Податкового кодексу України.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписТермін надання послуг - до 31.12.2026р.
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях123 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування автобусу Північного ТУОМ
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БОГДАН-АВТО ЗАПОРІЖЖЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37708102
-
Контактна особа:
Артем ВЕРБОВ 0617648591 Artem.verbov@bogdanauto.com.ua
-
Адреса:
69001, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Сергія Тюленіна, будинок 11 Б
Ціна пропозиції
22 909.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cffb7f7270d64981977055c8f905efa0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-005589-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БОГДАН-АВТО ЗАПОРІЖЖЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37708102
-
Адреса:
69001, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Сергія Тюленіна, будинок 11 Б
Номер договору:
20-298858-26
Сума договору:
22 909.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
19 091.23 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 04.02.2027 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний