-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень (кабінетів: СТЕМ, хімії, біології та фізики) у КЗЗСО І-ІІІ ст. "Варвинський ліцей №2" Варвинської селищної ради за адресою с-ще Варва, вул. Миру, 54а
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-005509-a
Завершена
1 562 489.02
UAH з ПДВ
Номер:
962fca276a5743fb85da65d8c5477383
Внутрішній номер закупівлі:
30264289
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-005509-a
Замовник:
Відділ освіти Варвинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42010629
-
Адреса:
17600, Україна, Чернігівська область, с-ще Варва, вул.Пилипенка, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Верба Артем Володимирович +380993210188 varva_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 562 489.02 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень (кабінетів: СТЕМ, хімії, біології та фізики) у КЗЗСО І-ІІІ ст. "Варвинський ліцей №2" Варвинської селищної ради за адресою с-ще Варва, вул. Миру, 54а
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "МПБП "Стимул"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30894417
-
Контактна особа:
Колєснік Віктор Олексійович 0463737750
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м.Прилуки, вул.Соборна 46
Ціна пропозиції
1 562 489.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7f0df41edca24c5d85dc22dafe58ea81
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-005509-a-a1
Постачальник:
Приватне підприємство "МПБП "Стимул"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30894417
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м.Прилуки, вул.Соборна 46
Номер договору:
253
Сума договору:
1 562 489.02 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 302 074.18 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний