• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 2021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Апельсини, Мандарини, Банани, Лимони, Часник)

Завершена

243 700.00 UAH без ПДВ
Номер: 5db1f50d84c94893b2b5acb2fb96003b
Внутрішній номер закупівлі: 30264258
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-005454-a   
Замовник: ВЕРЕНЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Стефан Дробчак +380373739942 buhotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-14-002459-a
Очікувана вартість: 243 700.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 2021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Апельсини, Мандарини, Банани, Лимони, Часник)
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 2140 кілограм
Період постачання 31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 58020, Україна, Чернівецька область, Веренчанка, Шевченка 80 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЯНЧИК ЛЮБОВ ВАСИЛІВНА
Ціна пропозиції 243 700.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:22
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a48bc7a8da3e48699108d6fb11e66bb1
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-005454-a-a1
Постачальник: ЯНЧИК ЛЮБОВ ВАСИЛІВНА
Номер договору: 191
Сума договору: 243 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
Роз 203.pdf
pdf
дог 191 нев.pdf