-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Сигнальний гучномовний пристрій
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-005224-a
Завершена
36 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
9d9cc1312de242f49edbe51b25275def
Внутрішній номер закупівлі:
30264035
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-005224-a
Замовник:
Військова частина Е6117
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001438
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
36 400.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сигнальний гучномовний пристрій С-2023 150W 12B Код УКТ ЗЕД 8518
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 01.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
36 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
be5d9b16d6ca465d81b8dfc41ccb6e44
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-005224-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
26/177
Сума договору:
36 400.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Сигнальний гучномовний пристрій С-2023 150W 12B Код УКТ ЗЕД 8518: 9 100.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний