-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектно-кошторисної документації "Реконструкція ГРМ- облашутвання байпасної лінії а адресою м. Київ Голосіївський р-н. за кодом ДК 021:2015 71320000-7 "Послуги з інженерного проектування"
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-005230-a
Завершена
297 170.00
UAH з ПДВ
Номер:
b3f69d624546447ca525222df243f020
Внутрішній номер закупівлі:
30264023
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-005230-a
Замовник:
Акціонерне товариство Київгаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346331
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, вул. Михайла Бойчука, буд. 4-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бородавко Юрій 380504863724 yuryi.borodavko@kyivgaz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
297 170.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення проектно-кошторисної документації "Реконструкція ГРМ- облашутвання байпасної лінії а адресою м. Київ Голосіївський р-н. за кодом ДК 021:2015 71320000-7 "Послуги з інженерного проектування"
Кількість
1 робота
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СТЕПАНОВ МИХАЙЛО ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2888403816
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА будинок 15 квартира 34
Ціна пропозиції
297 170.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4024f66682ba4e73b1539c18779e24cb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-005230-a-a1
Постачальник:
СТЕПАНОВ МИХАЙЛО ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2888403816
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА будинок 15 квартира 34
Номер договору:
КГ/Д-26/08/26-5
Сума договору:
297 170.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
297 170.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний