-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-005141-a
Завершена
1 677 373.00
UAH без ПДВ
Номер:
f24e3d61bbc54037bf645c52272d84f4
Внутрішній номер закупівлі:
30263943
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-005141-a
Замовник:
Сокільницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369682
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гніздовська Софія Анатоліївна +380938578804 sofiia.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
98370000-7 Поховальні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Сокільницька сільська рада Львівського району Львівської області в рамках програми «Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територіальної громади» має на меті закупити послуги з виготовлення пам’ятників/надгробків (скульптури Архангела Михаїла ручної роботи) разом із їх встановленням на могилах захисників України, які поховані на кладовищі с. Сокільники, с.Басівка та с.Годовиця.
З цією метою були оголошені відкриті торги (з особливостями) (ідентифікатор в ЕСЗ UA-2026-08-04-000052-a). Ця закупівля не відбулася у зв’язку із відсутністю учасників, про що 12.08.2026р. в електронній системі сформований відповідний звіт (https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-08-04-000052-a ).
У зв’язку із відміною відкритих торгів замовник має право укласти договір про закупівлю без використання електронної системи відповідно до винятку, передбаченого підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, які затверджені Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022 р. (далі - Особливості), згідно із яким «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації».
Як було зазначено вище, оголошена Замовником закупівля за ідентифікатором в ЕСЗ UA-2026-08-04-000052-a не відбулася саме через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Тому наявна перша умова, яка дає право Замовнику розглядати можливість укладення договору про закупівлю без використання електронної системи.
З метою дотримання принципу максимальної економії Замовник здійснив моніторинг цін на подібні послуги. Виготовити скульптури у відповідності до технічних, якісних та інших вимог замовника, які передбачалися у тендерній документації по відміненій закупівлі, погодився ФОП Будзин Петро Володимирович.
Останній погодився із тим, що:
- предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики,
- а також вимоги до учасника процедури закупівлі,
- проект договору про закупівлю,
- вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
- сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (очікувана вартість: 1`708`893,00 грн без ПДВ; сума договору – 1 677 373,00 грн без ПДВ.
Отже, усі вимоги та умови підпункту 6 пункту 13 Особливостей дотримані.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до пункту 13 Особливостей, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону.
Згідно із п.3-8 Прикінцевих та перехідних положень ЗУ «Про публічні закупівлі» встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні в разі здійснення замовником закупівлі без використання електронної системи закупівель, за умови що вартість закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору. Замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження та/або місцезнаходження постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг), та/або місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника та/або постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг).
Вирішено:
1. Закупівлю послуг здійснювати без використання електронної системи закупівель у ФОП Будзин Петро Володимирович.
2. Після укладення договору про закупівлю опублікувати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору.
Очікувана вартість:
1 677 373.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 30.10.2027
Місце постачання
81130, Україна, Львівська область, Сокільницька ТГ,, кладовища с.Cокільники, с.Басівка, с.Годовиця
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Будзин Петро Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2941409273
-
Контактна особа:
Будзин Петро Володимирович +380679227025
-
Адреса:
81150, Україна, Львівська область, с. Дмитровичі,, вул. Зелена ,16
Ціна пропозиції
1 677 373.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f9a7fb83e4504344820b68d02869f3e3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-005141-a-a1
Постачальник:
ФОП Будзин Петро Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2941409273
-
Адреса:
81150, Україна, Львівська область, с. Дмитровичі,, вул. Зелена ,16
Номер договору:
РП/пам-2026
Сума договору:
1 677 373.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2027 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Розірваний