• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм, антена павук виносна-4 шт.

Завершена

5 600.00 UAH без ПДВ
Номер: 77106f3a3ccc469293aae563d71c16e1
Внутрішній номер закупівлі: 30263941
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-005131-a   
Замовник: Управління регіонального розвитку Збаразької міської ради
Контактна особа: Ганна Федак +380976169668 annafedak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 5 600.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
антена павук виносна
Код ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Кількість 4 штука
Період постачання до 24.09.2026
Місце постачання 47302, Україна, Тернопільська область, м.Збараж, Майдан Франка,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДАНИЛЮК ЯНА ОЛЕГІВНА
Ціна пропозиції 5 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:06
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a9b2de57c7b64a7cb4a066bafbfaef30
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-005131-a-a1
Постачальник: ДАНИЛЮК ЯНА ОЛЕГІВНА
Номер договору: 42
Сума договору: 5 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 02.09.2026 12:02
Статус:
Підписаний
pdf
2026-09-02_11-58-35_winscan_to_pdf.pdf