• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги (послуги з організації гарячого харчування учнів )

Завершена

372 300.00 UAH без ПДВ
Номер: e20c23b119c7409a9bddf9a36dbcfa3c
Внутрішній номер закупівлі: 30263886
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-005090-a   
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньокоропецької сільської ради
Контактна особа: Іван Герцуський +380501502044 ver.koropets.s-rosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 372 300.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги (послуги з організації гарячого харчування учнів )
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 4964 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАШИКО НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
Ціна пропозиції 372 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:04
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ec96fac0a3b34fc8b4694f759af9c1ee
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-005090-a-a1
Постачальник: МАШИКО НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
Номер договору: 90
Сума договору: 372 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 12:03
Статус:
Підписаний
PDF
90 кейтеринг.PDF