-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Баранівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 6 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 7 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 8 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 9 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 10 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-004732-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
26 536 492.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
19
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6ee0d51180834ae982a3725b89942665
Внутрішній номер закупівлі:
30263526
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-004732-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матущак Наталя Валентинівна 380976928663 natalia.v.matushchak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
26 536 492.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 11:50 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 11:50 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 11:50 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:16
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴3 069 314.00 Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
- Лот №2 ₴4 032 338.00 Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
- Лот №3 ₴5 708 052.00 Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
- Лот №4 ₴1 598 898.00 Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
- Лот №5 ₴1 754 620.00 Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
- Лот №6 ₴2 661 712.00 Лот 6 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
- Лот №7 ₴1 109 032.00 Лот 7 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
- Лот №8 ₴2 113 644.00 Лот 8 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
- Лот №9 ₴2 394 760.00 Лот 9 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
- Лот №10 ₴2 094 122.00 Лот 10 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини