• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Розроблення проектно-кошторисної документації "Реконструкція ГРМ- облашутвання байпасної лінії а адресою м. Київ Соломянський р-н., за кодом ДК 021:2015 71320000-7 "Послуги з інженерного проектування"

Завершена

297 170.00 UAH без ПДВ
Номер: 10f20627c2de48c3b86613cef9c47290
Внутрішній номер закупівлі: 30263500
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-004670-a   
Замовник: Акціонерне товариство Київгаз
Контактна особа: Бородавко Юрій 380504863724 yuryi.borodavko@kyivgaz.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 297 170.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення проектно-кошторисної документації "Реконструкція ГРМ- облашутвання байпасної лінії а адресою м. Київ Соломянський р-н., за кодом ДК 021:2015 71320000-7 "Послуги з інженерного проектування"
Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Кількість 1 робота
Період постачання 28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СТЕПАНОВ МИХАЙЛО ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
Ціна пропозиції 297 170.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:48
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 438917f3840248468a397eb3c559b8ee
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-004670-a-a1
Постачальник: СТЕПАНОВ МИХАЙЛО ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
Номер договору: КГ/Д-26/08/26-1
Сума договору: 297 170.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 12:00
Статус:
Підписаний
pdf
ДОГОВІР (АРХІВ) - 2026-08-31T124656.823.pdf