• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)

4 794 559.79 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
09
хв
57
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: bdc15998dc0d4de79ca919696cc5b910
Внутрішній номер закупівлі: 30263350
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-004503-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
Контактна особа: Анастасія Тимошенко +380487376932 anastasiia04031418@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактивиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 794 559.79 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 11:43 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 11:43 - 18.09.2026 10:00
Період оскарження: 02.09.2026 11:43 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:48

Замовники торгів

Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
UA-EDR 01998526

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 794 559.79 ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви)