• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з питань визначення вартості будівельних робіт із застосуванням Програмного комплексу АВК-5 "Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації" та супровід протягом дії Договору для 15 робочих місць (15 з підсистемою "Підрядник") за кодом ДК 021:2015 72250000-2 «Послуги пов’язані із системами та підтримкою»

Завершена

44 100.00 UAH з ПДВ
Номер: 81e74b52b5124110886dd8e0dda3f8df
Внутрішній номер закупівлі: 30263343
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-004528-a   
Замовник: Акціонерне товариство Київгаз
Контактна особа: Сігіда Богдан 380504863725 bogdan.sigida@kyivgaz.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 44 100.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з питань визначення вартості будівельних робіт із застосуванням Програмного комплексу АВК-5 "Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації" та супровід протягом дії Договору для 15 робочих місць (15 з підсистемою "Підрядник") за кодом ДК 021:2015 72250000-2 «Послуги пов’язані із системами та підтримкою»
Код ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.07.2027
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Український експертний будівельний центр"
Ціна пропозиції 44 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:44
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: cf600e74743c48d1ac9a1f45dad89bb7
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-004528-a-a1
Постачальник: ПП "Український експертний будівельний центр"
Номер договору: 01/52471
Сума договору: 44 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 36 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.07.2027 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 0826.pdf