-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров'яна непромислового використання твердолистяних порід (1 група)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-004383-a
Завершена
356 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
e16473b843bc46dd9dd4af91437b2197
Внутрішній номер закупівлі:
30263216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-004383-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40226468
-
Адреса:
31400, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Стара Синява, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микитюк Віталій Вікторович +380385020601 sn_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-04-008821-a
Очікувана вартість:
356 700.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться протягом 10 календарних днів з моменту отримання товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписПоставка товару здійснюється до 15.10.2026 року. Товар постачається окремими партіями згідно з заявкою Замовника. Постачання товару здійснюється протягом 2-х (двох) робочих днів з моменту подання Замовником заявки на поставку товару (заявка може бути передана засобами телефонного зв’язку, шляхом листування, по електронній пошті, ін.). Постачання товару здійснюється, у тому числі, у вихідні та святкові дні, незважаючи на складні погодні умови на підставі отриманих заявок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях2 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина дров'яна непромислового використання твердолистяних порід (1 група)
Кількість
145 метр кубічний
Період постачання
до 15.10.2026
Місце постачання
31400, Україна, Хмельницька область, селище Стара Синява, 31400, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, заклади відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне спеціалізоване господарське підприємство "Ліси України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45495765
-
Контактна особа:
Хащевий Василь Іванович 0955251307
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Руська, 203А
Ціна пропозиції
356 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e9d2b1c2439b4e6cabddf10df748c625
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-004383-a-a1
Постачальник:
Державне спеціалізоване господарське підприємство "Ліси України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45495765
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Руська, 203А
Номер договору:
1142
Сума договору:
356 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
297 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний