• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Обладнання для лабораторії)

Категорія замовника: пункт 3 частина 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 08130, Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)

34 490 997.49 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
46
хв
33
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3dd18427accf40ae9cd4f32b8779a81e
Внутрішній номер закупівлі: 30263203
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-004372-a   
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
Контактна особа: Анна Миколаївна Мицак +0443743420 mytsakam@dndekc.mvs.gov.ua https://dndekc.mvs.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 34 490 997.49 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 11:38 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 11:38 - 18.09.2026 10:00
Період оскарження: 02.09.2026 11:38 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴34 490 997.49 Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Обладнання для лабораторії)