-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-02-13-000863-c
Завершена
1 538 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5d1603c363ac47abafb895e120363f67
Внутрішній номер закупівлі:
3026312
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-13-000863-c
Замовник:
КП Комунальне транспортне підприємство
×
-
Код ЄДРПОУ:
32179471
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, Каховка, вул.Пушкіна,112
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дороган Євгенія Валеріївна +380553641146 kp_ktp@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до ч.4 ст.35 ЗУ "Про публічні закупівлі": Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 538 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
600000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Херсонська обласна ЕК"
Оскарження: 13.02.2019 16:50 - 19.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42117825
-
Контактна особа:
Макаренко Світлана Анатоліївна 0552353658
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул.Перекопська,178
Оскарження: 13.02.2019 16:50 - 19.02.2019 00:00
Ціна пропозиції
1 538 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.02.2019 16:58
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
67ede2757edc4540990b632fd9aeda8b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-13-000863-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Херсонська обласна ЕК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42117825
-
Контактна особа:
Макаренко Світлана Анатоліївна 0552353658
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул.Перекопська,178
Номер договору:
37497990
Сума договору:
1 538 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 281 667.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.02.2019 00:00 - 26.02.2020 23:59
Дата підписання:
19.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний