• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця Героїв Оборони, 7 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 11 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 11 днів (до 18.09.26 00:00)

1 463 102.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
11
дн
02
год
44
хв
13
сек
Гарантія - 7 315.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c02924c8af9645f8a19151c9ec40e8ba
Внутрішній номер закупівлі: 30263025
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-004147-a   
Замовник: Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Тарасенко Оксана Іванівна 380442598219 uba_golosrda@kyivcity.gov.ua http://golos.kyivcity.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 463 102.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 14:14 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 14:14 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 14:14 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 463 102.50 «Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця Героїв Оборони, 7 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)